×

Hukuki Uyarı

Sayın Ziyaretçi,

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup hiçbir şekilde hukuki tavsiye niteliğinde değildir ve bu şekilde yorumlanamaz. Bu bilgilerin iletilmesi, hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmadığı gibi bu şekilde yorumlanamaz. Dolayısıyla bu web sitesinde yer alan bilgilere dayalı olarak hareket edilmemesi gerekmektedir. Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, kullanılması, içeriğinde yer alan bilgilerin indirilmesi ve her türlü kullanımı aşağıdaki kurallara tabidir.

- Bu web sitesi, Türkiye Barolar Birliği meslek kurallarına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçla hazırlanmamıştır.

- Bu web sitesine giren ziyaretçiler, burada belirtilen kurallara uymayı Kabul ve taahhüt ederler.

- Bu web sitesindeki tüm dosya ve bilgiler, AAT Hukuk Bürosu’na ait olup yazılı onay olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.

- Bu web sitesine link yaratmak, izin verilmediği sürece, kesinlikle yasaktır.

- Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza fax veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır.

- Bu web sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.

- AAT Hukuk Bürosu, bu web sitesinde yer alan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu web sitesine dayanarak gerçekleştirdiği işlemlerden ve eylemlerden kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.